speed dating język ciała

Mowa ciała na randce – jak ją odczytać?

Poprzez mowę ciała, wysyłamy więcej istotnych dla drugiej osoby komunikatów niż nam się powszechnie wydaje. To właśnie język ciała bardzo często odgrywa istotną rolę w kontaktach damsko-męskich. Podpowiadamy w jaki sposób odczytywać język ciała, aby zwiększyć swoje szanse podczas randkowania.

Czytaj dalej

przyczyny samotności

8 głównych przyczyn samotności

Nikt nie chce być samotny, wszyscy dążymy do tego aby stworzyć bliski, intymny i satysfakcjonujący związek z drugim człowiekiem. Niektórym z nas przychodzi to jednak z dużym trudem. Dlaczego tak się dzieje? Przeczytaj o 8 najczęstszych przyczynach samotności oraz o tym jak można ją pokonać.

Czytaj dalej

jak flirtować z facetem

Jak flirtować z facetem?

Flirt to jedna z najprzyjemniejszych i najbardziej ekscytujących rzeczy podczas speed datingu. Jest to również umiejętność, dzięki której można zwiększyć swoje szanse na kolejną randkę. Przedstawiamy 14 przydatnych wskazówek dotyczących skutecznego flirtowania z mężczyznami.

Czytaj dalej

objawy zakochania

12 najczęstszych objawów zakochania

Wpadł Ci ktoś ostatnio w oko? Poznałaś fantastyczną osobę w parku, pracy, uczelni czy na speed datingu? Być może jesteś zakochana. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czy to co czujesz, to właśnie miłość!

Czytaj dalej

speed dating w popkulturze dr house

Speed dating w popkulturze

Założymy się, że nawet nie zdawaliście sobie sprawy w jak wielu filmach i serialach pojawiły się szybkie randki. Speed dating obecny był nawet w reklamach samochodów! Zebraliśmy najciekawsze przykłady obecności randek w kulturze popularnej. Sprawdźcie sami!

Czytaj dalej