gdzie poznać faceta

Gdzie poznać faceta?

Wciąż bezskutecznie szukasz miłości? Pamiętaj, że strzała amora, może ugodzić cię niespodziewanie, w miejscu, które nawet nie przyszłoby ci do głowy. Sprawdź, gdzie powinnaś bywać, by poznać faceta.

Czytaj dalej

cytaty o miłości

Cytaty o miłości

Cytaty o miłości to sentencje, które wyrażają dokładnie to, co czujemy, gdy kochamy drugą osobę. Poznaj 400 najpiękniejszych cytatów o miłości z piosenek, książek, filmów i poezji.

Czytaj dalej

Portal randkowy, czy speed dating?

Portal randkowy, czy warto?

W dzisiejszych czasach jest coraz więcej metod i narzędzi, dzięki którym można poznać nowe osoby, również przeciwnej płci. Czy wszystkie z nich są równie skuteczne? A może niektóre z nich mogą stanowić zagrożenie? Przeczytaj dlaczego korzystanie z portali randkowych nie zawsze jest najlepszym sposobem na znalezienie partnera.

Czytaj dalej

Zwyczaje randkowe na świecie

Zwyczaje randkowe na świecie

Co kraj to obyczaj. Również jeśli chodzi o randkowanie. Zebraliśmy najciekawsze zwyczaje randkowe z całego świata. Sprawdź gdzie randka może skończyć się karą śmierci, a gdzie bardzo łatwo o randkę bez zobowiązań zakończoną upojną nocą.

Czytaj dalej

jak ubrać się na randkę

Jak ubrać się na randkę?

Jak ubrać się na randkę? Przed tym dylematem staje każdy kto umówił się na spotkanie z wymarzoną osobą. Podpowiadamy i doradzamy co na siebie włożyć, aby wywrzeć największe wrażenie!

Czytaj dalej

speed dating język ciała

Mowa ciała na randce – jak ją odczytać?

Poprzez mowę ciała, wysyłamy więcej istotnych dla drugiej osoby komunikatów niż nam się powszechnie wydaje. To właśnie język ciała bardzo często odgrywa istotną rolę w kontaktach damsko-męskich. Podpowiadamy w jaki sposób odczytywać język ciała, aby zwiększyć swoje szanse podczas randkowania.

Czytaj dalej

przyczyny samotności

8 głównych przyczyn samotności

Nikt nie chce być samotny, wszyscy dążymy do tego aby stworzyć bliski, intymny i satysfakcjonujący związek z drugim człowiekiem. Niektórym z nas przychodzi to jednak z dużym trudem. Dlaczego tak się dzieje? Przeczytaj o 8 najczęstszych przyczynach samotności oraz o tym jak można ją pokonać.

Czytaj dalej

jak flirtować z facetem

Jak flirtować z facetem?

Flirt to jedna z najprzyjemniejszych i najbardziej ekscytujących rzeczy podczas speed datingu. Jest to również umiejętność, dzięki której można zwiększyć swoje szanse na kolejną randkę. Przedstawiamy 14 przydatnych wskazówek dotyczących skutecznego flirtowania z mężczyznami.

Czytaj dalej

objawy zakochania

12 najczęstszych objawów zakochania

Wpadł Ci ktoś ostatnio w oko? Poznałaś fantastyczną osobę w parku, pracy, uczelni czy na speed datingu? Być może jesteś zakochana. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czy to co czujesz, to właśnie miłość!

Czytaj dalej

speed dating w popkulturze dr house

Speed dating w popkulturze

Założymy się, że nawet nie zdawaliście sobie sprawy w jak wielu filmach i serialach pojawiły się szybkie randki. Speed dating obecny był nawet w reklamach samochodów! Zebraliśmy najciekawsze przykłady obecności randek w kulturze popularnej. Sprawdźcie sami!

Czytaj dalej