Speed dating jest już na tyle popularną formą poznawania nowych osób, że doczekał się wielu publikacji w prasie i internecie. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co pisze się i mówi o szybkich randkach w mediach. Zapraszamy do lektury, a jeśli przy jakiejś okazji traficie na jakiś ciekawy artykuł poświęcony w całości lub części chociaż speed datingowi, koniecznie dajcie nam znać!


speed dating w mediach polki

Ponoć, by poznać, czy ktoś nam wpadł w oko, czy nie, wystarczy kilka minut. Tyle właśnie czasu mają na randkę z ochotnikiem (czy też ochotnikami) szukające drugiej połowy kobiety lub mężczyźni podczas serii spotkań w ciągu jednego wieczoru.(...) Speed dating działa na tym samym mechanizmie: osoba, która w kilka sekund sprawi, że nasze neurony zaczną między sobą się komunikować, a endorfina buzować we krwi, jest tą, z którą warto „zrobić coś więcej” w życiu. A im krótszy jest kontakt z nią (podobnie jak z ciuchem na sklepowej półce, od którego szybko odchodzimy, bo przecież jeszcze tyle sklepów przed nami), tym większa ochota na powtórkę. Miłość to jest chwila, błysk – jeśli zaiskrzy w danym momencie, są szanse na to, że uczucie faktycznie się rozwinie.

- polki.pl

"Randka w pięć minut. Speed dating"


speed dating w mediach kobieta

Nieważne, czy jesteś zdeklarowaną singielką, czy właśnie rozstałaś się z partnerem. Jeżeli szukasz partnera, speed dating, czyli szybkie randki mogą być dla ciebie okazją do poznania kogoś interesującego. (...) To przede wszystkim rodzaj zabawy. Sama kiedyś brałam udział w czymś takim i nie wspominam tego źle. Można przy tej okazji spotkać osoby niezwykle różnorodne, dać się zaskoczyć. Jeśli ma się dystans do stawianych pytań, do siebie i do innych, zabawa będzie znakomita. A strzała Amora może nas dosięgnąć wszędzie. Kto wie, czy nie na takiej szybkiej randce.

- kobieta.pl

"Swatka w XXI wieku - speed dating"


speed dating w mediach tvp

Speed dating to pomysł nie tylko dla tych, którym znudziło się życie singla. To także sposób na poznanie ciekawych, odważnych i otwartych ludzi, z którymi możemy się po prostu zaprzyjaźnić lub dobrze bawić. (...) Uczestnicy zapewniają, że spotkania, odbywają się w niezobowiązującej, eleganckiej atmosferze i nie trzeba opędzać się na nich od natrętnych adoratorów lub podtrzymywać nudnej rozmowy na zupełnie nieciekawy dla nas temat, tylko dlatego, że nie wypada wyjść z tradycyjnej randki po 10 minutach. Jeśli mamy na to ochotę, to możemy podać wybranej osobie swoje dane, jeśli nie – wychodzimy z knajpki i zapominamy o całej sprawie. Nie masz planów na wieczór? Chodź na randkę!

- tvp.pl

"Nie masz planów na wieczór? Chodź na randkę!"


speed-dating-w-mediach-sympatia_rgb

Wydaje ci się, że szukanie miłości jest czasochłonne? Być może, ale istnieje też duże prawdopodobieństwo, że poznanie twojej drugiej połówki zajmie ci zaledwie kilka minut. Niemożliwe? A jednak! Wystarczy tylko zapisać się na szybkie randki. Szybkie randki, czyli co? Nic innego jak znakomity sposób na znalezienie miłości, ale także poszerzenie kontaktów towarzyskich. Dzięki udziale w szybkich randkach dosłownie w kilka minut możesz poznać nowych, interesujących ludzi.

- sympatia.pl

"Szybkie randki - błyskawiczny sposób na miłość"


speed dating w mediach zwierciadlo

W standardzie, dla ViP-ów, studentów, dojrzałych a także w wersji kameralnej. W modnych pubach, ekskluzywnych restauracjach, klubobusie, limuzynie. Speed dating, czyli szybkie randki to szansa, by odnaleźć bratnią duszę, przyjaciela, towarzysza zabaw. A najlepiej wszystko to w tej jednej osobie.

- zwierciadlo.pl

"Speed dating – zakochasz się w trzy minuty"


speed dating w mediach polki

Speed dating to nic innego jak kilka spotkań w jeden wieczór. Taka wspólna zabawa (dobrze jest w ten sposób do tego podejść) trwa zwykle ok. godzinę, niekiedy dłużej (czas uzależniony od ilości uczestników). Jedna rozmowa trwa ok. 5 -10 minut. Ten krótki czas pozwala nam na szybkie zadanie najważniejszych dla nas pytań. W ekspresowym tempie możemy „prześwietlić” naszego rozmówcę. To sprytna alternatywa standardowych randek o które dziś, z powodu braku czasu czy nadmiaru obowiązków coraz trudniej.

- polki.pl

"Speed dating w Walentynki - czy warto?"


speed dating w mediach fokus

Speed dating to rodzaj współczesnej randki w ciemno. Szybkie randki skierowane są dla osób, którym z jakichś powodów nie udało się znaleźć drugiej połówki w tradycyjny sposób. Szybkie randki nie są jednak przeznaczone tylko dla ludzi samotnych, ale również poszukujących nowych, ciekawych znajomości. Speed dates organizowane są zazwyczaj w klubach czy restauracjach. Na spotkania przychodzi taka sama liczba kobiet i mężczyzn. Każda kobieta, sam na sam, rozmawia z każdym mężczyzną określoną ilość czasu, przeważnie 5 minut. Jeśli coś zaiskrzy między rozmówcami, decydują się na ponowne spotkanie, mogą również wymienić się kontaktami. Szybka randka w ciemno to nie tylko sposób na zawarcie znajomości, która może przerodzić się w coś głębszego, ale także sposób na dobrą zabawę w wolny wieczór.

- fokus.tv

"Speed dating: szybka randka dla singli. Na czym polega?"


speed dating w mediach sympatia

Speed dating to alternatywa dla tych, którzy lubią wyzwania. Pomysł na event wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie do dziś cieszy się dużą popularnością wśród singli. Za co to lubimy? Przede wszystkim za łatwość poznania nowych osób, szybkość i oryginalność. Jeżeli szukasz swojej drugiej połówki, jednak tak naprawdę nie wiesz, gdzie mógłbyś ją spotkać, szybkie randki są stworzone dla ciebie.

- sympatia.pl

"Speed dating, czyli wszystko o szybkich randkach"


speed dating w mediach wp

W dzisiejszym zabieganym świecie często trudno jest spotkać tę jedyną osobę, nie wspominając o zbudowaniu trwałego związku. „Miłość? Nie mam na to czasu” – jeżeli takie słowa padają z twoich ust bardzo często, to speed dating jest właśnie dla ciebie!

- wp.pl

"Speed dating – czy w kilka minut możesz odnaleźć swoją drugą połówkę?"


speed-dating-w-mediach-ofeminin

To dobra opcja, gdy nie masz planów na weekend, bo wszyscy znajomi są zajęci, a chciałabyś gdzieś wyjść - na brak towarzystwa nie będziesz mogła narzekać

- ofeminin.pl

"Szybkie randki - na czym to polega i czy warto spróbować?"


speed dating w mediach papilot

Dopada cię jesienna chandra? Czujesz się samotna? Nie poddawaj się depresyjnym nastrojom! Wyjdź z domu i zrób coś szalonego, coś w czym żaden facet nie chciałaby ci towarzyszyć. Może wybierzesz się na jedyną w swoim rodzaju imprezę dla singli, czyli tzw. speed dating? A może pójdziesz do fryzjera i przefarbujesz sobie włosy na różowo lub zapiszesz się na kurs tańca na rurze? Robiąc rzeczy, na które nigdy wcześniej byś się nie odważyła, poczujesz się bardziej pewna siebie a świat wokół ciebie stanie się zaskakująco kolorowy.

- papilot.pl

"5 rzeczy, które możesz robić jako singielka - bez pary też można fajnie spędzać czas!"


speed dating w mediach men's health

Jeśli chcesz spróbować swoich sił podczas szybkiej randki, zawczasu przygotuj odpowiedź na kilka pytań: „Co lubisz robić?”, „Dlaczego tutaj przyszedłeś?” i „Czym się zajmujesz?”. Wymyśl coś prowokującego i zabawnego. Jak donoszą naukowcy ze State University of New York, śmiech sprawia, że czujesz mocniejszą więź i silniejszy pociąg fizyczny, nawet jeżeli znacie się dopiero od kilku minut.

- menshealth.pl

"Test MH: czy szybkie randki mają sens?"


 

Zapisz się na najbliższe szybkie randki w Krakowie lub Katowicach:

KRAKÓW

KATOWICE