brak komentarzy

Randka na lodowisku [Pomysł na randkę]

Randka na łyżwach doskonała na przełamanie lodów

Jeżeli masz już dość standardowych, banalnych randek i szukasz oryginalnego pomysłu na świetną zabawę ze swoją drugą połówką, wykorzystaj fakt, że sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. Zaskocz ukochaną osobę zabierając ją na lodowisko. W takim miejscu gwarancja mile spędzonego czasu jest zapewniona. Jeżeli nie spotkałeś jeszcze drugiej połówki w swoim życiu, teraz jest najlepszy moment, aby to zrobić. Koniecznie wybierz się na szybkie randki, które gwarantują nie tylko doskonałą atmosferę oraz niezapomniane chwile, ale również zwiększają Twoje szansę na prawdziwą miłość.

Szaleństwo na łyżwach

Zastanawiasz się gdzie iść na randkę? Nie mów po raz kolejny swojej sympatii "ty wybieraj", wykaż inicjatywę oraz kreatywność - to się ceni. Ludzie z głową pełną spontanicznych i niebanalnych pomysłów, są uważani za niezwykle atrakcyjnych. Randka na lodowisku zdecydowanie zbliża ludzi do siebie. Pomimo że temperatura na dworze jest chłodna, wspólna jazda na łyżwach sprawi, że będzie między Wami naprawdę gorąco. Lodowisko jest doskonałym pomysłem na randkę dla par bez żadnych ograniczeń wiekowych.

Jeżeli jesteście parą z długim stażem, będzie to dla Was wspaniała odmiana od dnia codziennego oraz rutyny. Jeśli nie jesteście jeszcze w związku i niedawno się poznaliście, lodowisko przełamie pierwsze lody, jazda na łyżwach spowoduje, że zbliżycie się do siebie oraz otworzycie, a to pierwszy krok do bliższej relacji. Nie przejmuj się, jeżeli nie potrafisz jeździć na łyżwach. Tym lepiej, wspólna nauka jazdy z partnerem może okazać się naprawdę ekscytująca, pełna uśmiechów, wrażeń i może zaowocować w coś więcej. Podczas jazdy na łyżwach złap ukochaną za rękę, poczuje się pewniej - kobiety uwielbiają, gdy ktoś się nimi opiekuje. Pomóż swojej sympatii wstać podczas upadku na lodzie, śmiej się i żartuj, taka troska jest niezwykle urocza.

Pierwsza randka - czy lodowisko to dobry wybór?

Pierwsza randka jest zawsze bardzo istotna. Warto zrobić dobre, pierwsze wrażenie na partnerze, ponieważ ono może zaważyć na całej relacji. Musisz koniecznie pokazać się od jak najlepszej strony. Zastanawiasz się czy dobrym pomysłem na pierwszą randkę jest spotkanie na lodowisku? Taki wybór z pewnością mile zaskoczy Twojego wybranka, w jego oczach będziesz osobą aktywną, radosną oraz pomysłową. Warto wybrać się na lodowisko wieczorem, gdy będzie pięknie oświetlone. Taka atmosfera jest niezwykle sprzyjająca oraz bardzo romantyczna.

Dzięki wspólnej jeździe na łyżwach unikniecie krępującej ciszy, która bardzo często ma miejsce podczas pierwszych randek. Nie będzie nawet na nią miejsca, podczas pełnego wrażeń szaleństwa na lodzie, nie ma nawet mowy, że takie spotkanie będzie nudne! Ponadto randka na lodowisku jest niezwykle aktywnym wypoczynkiem, a podczas aktywności fizycznej wydzielane są endorfiny, czyli hormony szczęścia, dzięki temu oboje będziecie radośni oraz uśmiechnięci, a wspomnienia z takiej randki będą zawsze bardzo przyjemne. Randka na lodowisku może być niezobowiązującym spotkaniem, idealnym, gdy chcemy kogoś bliżej poznać, a nie przepadamy za sztywnymi kolacjami w restauracji. Randka na łyżwach daje również możliwość kontaktu fizycznego z drugą osobą, a jest to bardzo ważne w rozwijającej się relacji.

Miłość jest tak wielka i gorąca, że stopi każdy lód, dlatego wbrew chłodom i zimie, weź drugą połówkę za rękę, kierunek: lodowisko. A może uwielbiasz łyżwy i szukasz kogoś z kim mógłbyś dzielić swoją pasję? Speed dating to wybór dla Ciebie, spotkasz tam wiele interesujących ludzi, a podczas krótkich rozmów z kandydatkami, z pewnością znajdzie się osoba, która wpadnie Ci w oko. Będziesz mógł ją porwać na ekscytującą randkę, np. na szaloną przygodę na łyżwach.

Katowice

Lodowisko Spodek

aleja Korfantego 35-49

Więcej informacji


Lodowisko Jantor

ul. Nałkowskiej 11

Kraków

Lodowisko Krakowskie Błonia

aleja 3 Maja 11A

Kraków


Lodowisko Cracovii

ul. Michała Siedleckiego 7

Więcej informacji

Warszawa

COS Torwar Lodowisko

ul. Łazienkowska 6A


Lodowisko OSiR Ochota

ul. Rokosowska 10

Wrocław

Lodowisko przy Hali Stulecia

ul. Wróblewskiego 1

Więcej informacji


Lodowisko SPISKA

ul. Spiska 1

Więcej informacji


Nie wiesz gdzie poznać swoją drugą połówkę? Zapraszamy na speed dating!

Wybierz swoje miasto i zapisz się na szybkie randki!

Brakuje Twojego miasta?

Przyjmujemy także zapisy wstępne na randki w innych miastach oraz dla innych grup wiekowych (np. 18-27, 25-35, 30-40, czy +40 lat).

Wypełnij formularz poniżej. Poinformujemy Cię droga mailową o najbliższych randkach dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście.

    MIASTO

    E-MAIL

    WIEK

    TWOJA PŁEĆ

    Zostaw komentarz