brak komentarzy

Ogród Japoński [Randka we Wrocławiu]

Japonia w sercu Wrocławia

Wrocław jest pięknym miastem z wieloma zabytkami i wartymi obejrzenia pejzażami. Jest to także jeden z głównych ośrodków akademickich w naszym kraju, do którego każdego roku przybywają dziesiątki tysięcy nowych studentów spoza miasta. Z czasem przebywania na terenie Wrocławia poznają oni uroki miasta i nawiązują nowe znajomości, które z czasem mogą przerodzić się w coś więcej. Coraz większa popularność szybkich randek również sprawia, że spacerujących par widać w stolicy Dolnego Śląska coraz więcej. Aby zrobić wrażenie na nowo poznanej sympatii warto zabrać ją na spotkanie w romantyczne miejsce, gdzie łatwiej oczarować swoją wybrankę. Dla nie znających jeszcze zbyt dobrze miasta przedstawiamy listę najbardziej odpowiednich, według nas, pomysłów na randkę we Wrocławiu. Jest to pierwszy z serii artykułów ukazujących najbardziej odpowiednie miejsca na randkę we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Romantyczny spacer we dwoje

Pytając mieszkańców gdzie iść we Wrocławiu na randkę prawie zawsze wśród propozycji usłyszymy o Ogrodzie Japońskim. Jest to miejsce wprost wymarzone do romantycznych spacerów we dwoje wśród porastających park egzotycznych gatunków roślin. W samym centrum parku znajduje się rzeczka poprzecinana klimatycznymi mostkami, na których można przystanąć i delektować się podziwianymi widokami. Kolorowe kompozycje kwiatów i krzewów znajdujących się w parku zachwycą każdego, kto odwiedza to miejsce i dodadzą uroku spotkaniu we dwoje. Randka we Wrocławiu, która odbędzie się w Ogrodzie Japońskim niezaprzeczalnie pozostanie w pamięci pary, która się na nią zdecyduje. To właśnie w tym miejscu nieśmiała sympatia ma szansę zamienić się w prawdziwe, głębokie uczucie, które połączy na dłużej dwoje ludzi.

Okolice Ogrodu Japońskiego

Ogród Japoński jest miejscem magicznym, w którym niewątpliwie można spędzić wiele godzin w towarzystwie bliskiej osoby. Jednak, gdy już postanowimy zmienić nieco krajobraz, a jednocześnie nie zmieniać klimatu spotkania nie musimy wcale daleko odchodzić. Ogród jest częścią Parku Szczytnickiego, którego szerokie i malownicze alejki mogą dostarczyć wielu godzin romantycznego spaceru na łonie przyrody. Nieopodal znajduje się wpisana na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO Hala Ludowa. Obok niej możemy podziwiać pokazy jedynej w mieście fontanny multimedialnej, na której promień wody wyrzucany jest kilkadziesiąt metrów w górę. Wieczorami odbywają się tam specjalne pokazy, na których artyści łączą wyrzucane do góry słupy wody z muzyką, oprawą świetlną i wyświetlanymi obrazami. Całość robi piorunujące wrażenie i dodaje uroku spotkaniu oraz znakomicie wieńczy dzień spędzony na podziwianiu Ogrodu Japońskiego i spacerowaniu po Parku Szczytnickim. Randka we Wrocławiu zaplanowana w taki sposób pozwoli spędzić cały dzień w romantycznej atmosferze w reprezentacyjnej części miasta. Zaproszona w to miejsce osoba na pewno nie będzie żałowała decyzji o pójściu na randkę. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych sposobów spędzania wolnego czasu przez pary w stolicy Dolnego Śląska.

Ogród Japoński we Wrocławiu

Adres:
ul. Adama Mickiewicza 1
51-618 Wrocław

Godziny otwarcia:
poniedziałek-niedziela od 9.00 do 19.00

Telefon:
71 328 66 11

Strona internetowa:
https://zzm.wroc.pl/obiektyzzmcp/ogrod-japonski-we-wroclawiu/

Galeria

ogród japoński wrocław brama

ogród japoński wrocław most

ogród japoński wrocław herbaciarnia

ogród japoński wrocław randka


Nie wiesz gdzie poznać swoją drugą połówkę? Zapraszamy na speed dating!

Wybierz swoje miasto i zapisz się na szybkie randki!

Brakuje Twojego miasta?

Przyjmujemy także zapisy wstępne na randki w innych miastach oraz dla innych grup wiekowych (np. 18-27, 25-35, 30-40, czy +40 lat).

Wypełnij formularz poniżej. Poinformujemy Cię droga mailową o najbliższych randkach dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście.

    MIASTO

    E-MAIL

    WIEK

    TWOJA PŁEĆ

    Zostaw komentarz