6

Gdzie poznać faceta?

Gdzie poznać faceta?

Każdy człowiek odczuwa potrzebę, aby mieć u swojego boku kogoś z kim będzie mógł iść przez życie. Możliwość dzielenia zarówno pięknych jak i trudnych chwil z kimś ukochanym, to pragnienie wielu kobiet. Warto nieustannie próbować odnaleźć tę jedyną osobę, aby zaznać szczęścia jakim jest miłość. To również poczucie bezpieczeństwa, szansa na przyjaźń, poczucie przynależności. Wszyscy tego potrzebujemy, każdy człowiek ma do tego pełne prawo. Co jednak zrobić, jeśli nie widać perspektyw na udany związek? Gdzie i w jaki sposób szukać potencjalnych partnerów? Kilka ciekawych pomysłów znajdziesz w tym artykule.

Kultura i sztuka ułatwią ci zadanie

Interesujesz się teatrem, kinem, książkami? Twoja pasja może sprawić, że łatwiej będzie ci poznać miłość swojego życia! Wymarzony mężczyzna może bywać we wielu miejscach związanych z twoim hobby!

1. Kino - kto nie lubi rozsiąść się wygodnie z paczką popcornu w ręce i czekać, aż na ekranie wyświetli się ciekawy film? Rozejrzyj się, dookoła, być może na fotelu obok siedzi przystojniak, który od jakiegoś czasu ci się przygląda? Uśmiechnij się, a jeśli masz w sobie na tyle odwagi - zagadaj. Możesz to zrobić po seansie, łatwiej wtedy będzie znaleźć okazję do zaczepki.

2. Biblioteka - miejsce to ma swój specyficzny klimat. Cisza, przestrzeń wypełniona długimi regałami, zaciszność i zapach książek, to właśnie tu możesz spotkać tego jedynego! W dzisiejszych czasach, niestety biblioteki zazwyczaj świecą pustkami, jeśli zauważysz więc sympatycznego faceta, który często odwiedza to miejsce, zagadaj!

3. Koncert ulubionego zespołu - kiedy na koncercie zespołu, poruszającego twoje serce, spotkasz mężczyznę bawiącego się równie dobrze jak ty, może to być znak, że spotkałaś bratnią duszę i wielką miłość. Nie unikaj takich rozrywek, połączysz zabawę z szukaniem wartościowego partnera.

Lubisz imprezować? Baw się dobrze i znajdź swoją miłość

W miejscach rozrywki, takich, jak dyskoteki, czy kluby masz naprawdę spore szanse na poznanie kogoś interesującego, jeśli lubisz się bawić, wykorzystaj to.

4. Dyskoteki - światła, muzyka, szaleństwa na parkiecie, na dyskotece bardzo łatwo jest zagadać do nieznajomego. Jakiś mężczyzna od dłuższej chwili się na ciebie patrzy? Uśmiechnij się do niego, być może on zaczepi cię pierwszy, jeśli nie, to ty przystąp do działania.

5. Kawiarnie, puby - szalona sobotnia noc w pubie lub leniwe niedzielne popołudnie w ulubionej kawiarni, nad kubkiem aromatycznego naparu i kawałkiem pysznego ciasta to scenariusz idealny. Możesz nie tylko miło spędzić czas, ale też poznać kogoś miłego. Jeśli przystojniak zapyta się, czy może się do ciebie dosiąść, pozwól mu na to.

Uprawiaj sport nie tylko dla zdrowia i urody!

Uprawianie sportu z pewnością wyjdzie ci na dobre, wyrzeźbisz sylwetkę, poprawisz kondycję i być może poznasz kogoś nowego.

6. Siłownia - nie daj się zwieść stereotypom. Na siłownię nie przychodzą wyłącznie dresiarze, którzy chcą nabrać, jak najwięcej masy. Możesz tu też spotkać fajnych mężczyzn, pozytywnie zakręconych na punkcie sportu. Dbaj o siebie i sprawdź, czy nie czeka cię miłość.

7. Bieganie, spacery - masz wolne poranki lub popołudnia? Poświęć godzinkę na spacer lub jogging po parku, uśmiechaj się do mijających cię osób, być może jedna z nich okaże się twoją drugą połówką.

Bądź otwarta na nowe znajomości!

Partnera można odnaleźć tak naprawdę w każdym miejscu: w kościele, w pracy, w kinie czy teatrze. Warto rozglądać się uważnie, nie bać się podjąć rozmowy z osobą, która wzbudza nasze zainteresowanie. Taką rozmowę można rozpocząć od zapytania o coś związanego z danym miejscem. Jeśli przypadniecie sobie do gustu, kolejne tematy będą nasuwały się dosłownie same. Warto również korzystać z rozwiązań takich jak szybkie randki. To łatwy sposób na odnalezienie potencjalnego partnera, bardziej anonimowy. Na miłość zasługuje każdy, warto więc wypróbować różne sposoby na jej odnalezienie i nie zrażać się, jeśli na początku coś nie wyjdzie. W końcu na pewno znajdzie się ten właściwy mężczyzna, dla którego staniesz się najważniejszą kobietą na świecie.


Nie wiesz gdzie poznać swoją sympatię? Zapraszamy na speed dating!

Najbliższe terminy szybkich randek:

Brakuje Twojego miasta?

Przyjmujemy także zapisy wstępne na randki w innych miastach oraz dla innych grup wiekowych (np. 18-27, 25-35, 30-40, czy +40 lat).

Wypełnij formularz poniżej. Poinformujemy Cię droga mailową o najbliższych randkach dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście.

  MIASTO

  E-MAIL

  WIEK

  TWOJA PŁEĆ

  6 komentarzy

  1. Odpowiedz
   Dorota says:

   Jestem osobą z poczuciem humoru, lubię spacery, dobre towarzystwo

   • Odpowiedz
    Piotr says:

    To dobry start

  2. Odpowiedz
   Sylwia says:

   tak

  3. Odpowiedz
   AGATA says:

   Na miłość nigdy nie jest za późno

  4. Odpowiedz
   Iwona says:

   Na milosc,przyjazn nigdy nie jest za pozno…zatem szukam

  5. Odpowiedz
   Renia says:

   Dobry

  Zostaw komentarz