Jakie osoby przychodzą na szybkie randki?

Tym co wyróżnia nasze szybkie randki, jest informacja zwrotna, jaką po wybranych spotkaniach uzyskują uczestnicy od swoich rozmówców podczas 6-8 minutowej randki. Aby zapewnić wszystkim komfort i dyskrecję, informacja ta jest anonimowa, co oznacza, że żaden z pozostałych uczestników nie dowie się, jakie cechy opisujące Cię, zostały wpisane obok Twojego imienia, a także Ty nie będziesz wiedział, komu konkretnie przypadła do gustu Twoja cecha charakteru, wygląd lub zainteresowania. Informacja zwrotna wysyłana jest na Twój adres e-mail wraz z wynikami spotkania, po zakończeniu speed datingu.

Taka informacja pozwala również odpowiedzieć na ogólne pytanie o to, jakie osoby przychodzą na szybkie randki, jakie mają cechy charakteru, wyglądu, zachowania oraz w jaki sposób są odbierane przez innych? Zebraliśmy informacje zwrotne z wszystkich naszych spotkań i na poniższych wizualizacjach przedstawiamy, w jaki sposób najczęściej określani są zarówno panowie, jak i panie.

Cechy uczestników imprez speed dating

Mężczyźni

cechy uczestników speed dating

Kobiety

cechy uczestniczek speed dating

Zapisz się na najbliższe szybkie randki w Krakowie lub Katowicach:

KRAKÓW

KATOWICE

Brakuje Twojej grupy wiekowej lub miasta?

Przyjmujemy zapisy wstępne na randki w innych miastach oraz dla innych grup wiekowych (np. 18-27, 25-35, 30-40, czy +40 lat).

Wypełnij formularz poniżej. Poinformujemy Cię droga mailową o najbliższych randkach dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście.

E-MAIL

NUMER TELEFONU

MIASTO

WIEK

PŁEĆ