Jakie osoby przychodzą na szybkie randki?

Tym co wyróżnia nasze szybkie randki, jest informacja zwrotna, jaką po wybranych spotkaniach uzyskują uczestnicy od swoich rozmówców podczas 6-8 minutowej randki. Aby zapewnić wszystkim komfort i dyskrecję, informacja ta jest anonimowa, co oznacza, że żaden z pozostałych uczestników nie dowie się, jakie cechy opisujące Cię, zostały wpisane obok Twojego imienia, a także Ty nie będziesz wiedział, komu konkretnie przypadła do gustu Twoja cecha charakteru, wygląd lub zainteresowania. Informacja zwrotna wysyłana jest na Twój adres e-mail wraz z wynikami spotkania, po zakończeniu speed datingu.

Taka informacja pozwala również odpowiedzieć na ogólne pytanie o to, jakie osoby przychodzą na szybkie randki, jakie mają cechy charakteru, wyglądu, zachowania oraz w jaki sposób są odbierane przez innych? Zebraliśmy informacje zwrotne z wszystkich naszych spotkań i na poniższych wizualizacjach przedstawiamy, w jaki sposób najczęściej określani są zarówno panowie, jak i panie.

Cechy uczestników imprez speed dating

Mężczyźni

cechy uczestników speed dating

Kobiety

cechy uczestniczek speed dating

Nie wiesz gdzie poznać swoją drugą połówkę? Zapraszamy na speed dating!

Wybierz swoje miasto i zapisz się na szybkie randki!

Brakuje Twojego miasta?

Przyjmujemy także zapisy wstępne na randki w innych miastach oraz dla innych grup wiekowych (np. 18-27, 25-35, 30-40, czy +40 lat).

Wypełnij formularz poniżej. Poinformujemy Cię droga mailową o najbliższych randkach dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście.

    MIASTO

    E-MAIL

    WIEK

    TWOJA PŁEĆ