Zasady udziału w szybkich randkach

Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi zasadami i przebiegiem szybkich randek. Więcej informacji można znaleźć na stronie z listą najczęściej zadawanych pytań.


Zapisy

Zapisy na wszystkie imprezy przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej. Aktualny kalendarz spotkań widoczny jest na stronach poszczególnych miast - Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk (Trójmiasto), Lublin, Rzeszów.

Przebieg spotkania

1. Prosimy o pojawienie się w lokalu na 15 minut przed rozpoczęciem imprezy.

2. Prowadząca wskaże Ci numer stolika, przy którym spędzisz cały wieczór (w przypadku kobiet) lub od którego rozpoczniesz imprezę (w przypadku mężczyzn).

3. Czas każdej rozmowy wynosi od 5 do 8 minut. Informację o dokładnym czasie rozmów otrzymasz SMS-em w dniu imprezy.

4. Start pierwszej rozmowy następuje po pierwszym dzwonku prowadzącej.

5. Koniec każdej rozmowy sygnalizowany jest dzwonkiem, po którym następuje zmiana rozmówców. Panowie przesiadają się do kolejnego stolika (np. z nr 4 na nr 5 itd.). Rozpoczyna się kolejna rozmowa z osobą z listy na formularzu.

6. Po odbyciu połowy rozmów nastąpi ok. 10 minutowa przerwa, którą ogłosi prowadząca.

Zakończenie i wysyłka kontaktów

Po zakończeniu wszystkich rozmów należy wypełnić formularz na swojej kartce i oddać ją prowadzącej. W formularzu należy zaznaczyć, z którymi osobami chciałabyś/chciałbyś wymienić się kontaktami (poprzez zaznaczenie "X" obok imienia wybranej osoby). Kartkę z własnymi notatkami należy zabrać ze sobą.

Kontakty do wzajemnie wybranych osób zostaną przesłane e-mailem tego samego dnia w godzinach wieczornych. Jeśli nie otrzymałaś/eś od nas wiadomości koniecznie sprawdź również folder spam.


Zapisz się na najbliższe szybkie randki i poznaj kilkunastu singli!

Wybierz swoje miasto i zapisz się na speed dating!

Brakuje Twojego miasta?

Przyjmujemy także zapisy wstępne na randki w innych miastach oraz dla innych grup wiekowych (np. 18-27, 25-35, 30-40, czy +40 lat).

Wypełnij formularz poniżej. Poinformujemy Cię droga mailową o najbliższych randkach dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście.

    MIASTO

    E-MAIL

    WIEK

    TWOJA PŁEĆ