Na czym polegają szybkie randki?

Szybkie randki (ang. speed dating), to świetna okazja dla singli na poznanie wielu nowych osób przeciwnej płci, którzy szukają swojej drugiej połówki. Jest to szczególnie atrakcyjna forma poznania kogoś ciekawego dla osób mieszkających w dużych miastach, takich jak KrakówKatowice, czy Wrocław, którzy zawiedli się na innych możliwościach poznania partnera, np. internetowych serwisach randkowych, czy imprezach w klubach.

Zapisując się na nasze spotkanie, otrzymasz możliwość odbycia 10-19 minirandek (trwających 5-7 minut każda) z osobami przeciwnej płci w określonym przedziale wiekowym. Cała impreza trwa ok. 2 godziny.


Dla kogo jest speed dating?

- Dla osób szukających swojej drugiej połówki, które chciałyby stworzyć udany i szczęśliwy związek.
- Dla osób mieszkających i pracujących lub studiujących w dużych miastach, którym brakuje czasu na poznanie interesujących osób płci przeciwnej.
- Dla osób, które nie przepadają za klimatem klubów nocnych i chcą poznać kogoś ciekawego w innych warunkach.
- Dla osób, które nie przepadają za internetowymi znajomościami. Na MiniRandkach od razu spotykasz się twarzą w twarz z realnymi osobami!
- Dla osób, które niedawno przyjechały do KrakowaKatowic lub Wrocławia (studia, praca) i chcą poznać nowe osoby (nie tylko przeciwnej płci).
- Dla osób, które chcą ćwiczyć swoje umiejętności komunikacyjne/społeczne i uzyskać informację zwrotną na temat swojego zachowania podczas randek.
- Dla wszystkich, którzy szukają dobrej zabawy i/lub chcą spróbować czegoś nowego.


Gdzie odbywają się szybkie randki?

Nasze szybkie randki odbywają się w atrakcyjnych lokalach w centrum KrakowaKatowic i Wrocławia. Wybieramy lokale, które gwarantują miłą, intymną atmosferę i randkowy klimat. Lokal, lub sala, w której odbywają się MiniRandki są zamknięte dla osób z zewnątrz, co gwarantuje komfort dla wszystkich randkujących. Informacja o lokalizacji konkretnego spotkania widoczna jest na stronie wydarzenia lub przesłana mailem do zapisanych osób.


Jak zapisać się na speed dating?

Zapisów można dokonywać za pomocą formularzy umieszczonych na stronach poszczególnych spotkań. Pełna lista wydarzeń z podziałem na kategorie wiekowe, widoczna jest zawsze w naszym kalendarzu.

Przy rejestracji należy podać:
- imię
- adres e-mail
- numer telefonu
- wiek
- płeć

Po przesłaniu formularza, zostaniesz przeniesiony/a do strony z płatnościami online, gdzie w łatwy sposób możesz dokonać opłaty za udział w spotkaniu. Koszt uczestnictwa w szybkich randkach wynosi od 29,90 do 44,90 zł.

Więcej szczegółowych informacji o szybkich randkach możesz uzyskać na stronie z listą najczęściej zadawanych pytań.


Zapisz się na najbliższe szybkie randki w Krakowie lub Katowicach:

KRAKÓW

KATOWICE

Nie znaleziono Nadchodzące wydarzenia

Brakuje Twojej grupy wiekowej lub miasta?

Przyjmujemy zapisy wstępne na randki w innych miastach oraz dla innych grup wiekowych (np. 18-27, 25-35, 30-40, czy +40 lat).

Wypełnij formularz poniżej. Poinformujemy Cię droga mailową o najbliższych randkach dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście.

E-MAIL

NUMER TELEFONU

MIASTO

WIEK

PŁEĆ