7

Gdzie poznać dziewczynę?

Gdzie poznać dziewczynę?

Pragniesz znaleźć dziewczynę i przekuć tę znajomość w trwały związek? Spróbuj pomóc swojemu szczęściu! Nie od dziś wiadomo, że miłości nie należy szukać "na siłę", da się jednak podnieść swoje szanse na jej znalezienie. Rozglądaj się uważnie, gdziekolwiek jesteś, być może właśnie patrzysz na tę jedyną! Poniżej lista inspirujących miejsc, które pozwolą Ci poznać upragnioną miłość.

Uprawiaj sport i szukaj drugiej połówki!

1. Sport jest świetny, poprawia wygląd i sprawia, że jesteś zdrowszy. Uprawiając go, możesz też znaleźć swoją miłość. Idealnym miejscem, do nawiązania nowych znajomości, jest siłownia. Zagadaj do dziewczyny, którą regularnie widujesz na treningach, zaproponuj pomóc, przy ustawieniu sprzętu lub odniesieniu go na miejsce. Możesz też zaoferować asekurację, przy podnoszeniu ciężarów. Pamiętaj, by nie być zbyt nachalnym. Możesz też przyjrzeć się uważnie dziewczynom z recepcji, być może któraś z nich nie odrywa od ciebie wzroku!

2. Biegasz? Z pewnością twoje ciało ci się za to odwdzięczy. Pamiętaj, że biegając, też możesz trafić na tę jedyną. Zacznij uśmiechać się do mijanych dziewczyn, być może któraś odwzajemni uśmiech, a wtedy, pozostanie już tylko zagadać. Świetnym pomysłem jest również uczestniczenie w eventach związanych z bieganiem, to właśnie na nich można spotkać wiele interesujących osób, w tym kobiet.

3. Basem, sporty grupowe, zimowe - tak naprawdę uprawiając sport, nieustannie masz kontakt z ludźmi, wykorzystaj to, by zagadać do miłej dziewczyny! Nawet jeśli się nie uda, nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele. Nawet gdy dziewczyna, z którą tak dobrze ci się rozmawia, okazała się zajęta, nie martw się! Powiększyłeś grono znajomych, a miłość w końcu się znajdzie!

Rozwijaj się i szukaj miłości

Na naukę i rozwój nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno. Nabywając wiedzę, możesz jednocześnie poznać fajną dziewczynę i stworzyć z nią związek.

4. Kurs językowy - władanie wieloma językami na co dzień jest naprawdę przydatne. Zapisz się na kurs języka, który najbardziej do ciebie przemawia. Nie tylko będzie ci łatwiej podróżować, ale podniesiesz też swoją wartość na rynku pracy i być może poznasz kogoś ciekawego!

5. Dowolne kursy zawodowe - kolejny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji i znalezienie dziewczyny, z którą w dodatku będziesz miał wiele wspólnych tematów.

6. Szkoła muzyczna, zajęcia aktorskie, znajdź w twojej okolicy coś, co od zawsze cię kręciło i zapisz się na zajęcia. Jeśli poznasz tam ciekawą dziewczynę, nie wahaj się ani chwili, przed zagadaniem do niej! Z pewnością będziecie mieć o czym rozmawiać, a jeśli znajomość przekształci się w stały związek, łączyć was będzie nie tylko miłość, ale też wspólne zainteresowania.

Imprezy, festiwale dyskoteki - szukaj miłości dobrze się bawiąc!

Nic nie sprzyja budowaniu relacji bardziej niż relaks przy śpiewie tańcu i drinku!

7. Festiwale pod gołym niebem - wydarzenia te to idealny moment do tego, by kogoś poznać, muzyka, niesamowita atmosfera, oraz często też napoje z procentami, to wszystko sprzyja nawiązywaniu relacji.

8. Kluby i dyskoteki - tutaj również można kogoś poznać, podczas szaleństw na parkiecie lub w kolejce przy barze, gdzie atmosfera często jest bardzo luźna.

Wiara kluczem do sukcesu

Miłość to jedna z największych potrzeb odczuwanych przez człowieka. Każdy mniej albo bardziej pragnie poznać kogoś, z kim będzie mógł dzielić codzienność. Jeśli jesteś mężczyzną, który szuka miłości musisz uwierzyć w to, że jej odnalezienie jest możliwe. Przyszłą partnerkę można poznać tak naprawdę wszędzie: w pracy, w podróży, na koncercie, w bibliotece, na uczelni. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i nie bać się nawiązać rozmowy. Warto również korzystać z rozwiązań takich jak szybkie ranki. Na takim spotkaniu każdy ma podobny cel, jest więc dużo łatwiej znaleźć odpowiednią osobę.


Nie wiesz gdzie poznać swoją drugą połówkę? Zapraszamy na speed dating!

Najbliższe terminy szybkich randek:

Brakuje Twojego miasta?

Przyjmujemy także zapisy wstępne na randki w innych miastach oraz dla innych grup wiekowych (np. 18-27, 25-35, 30-40, czy +40 lat).

Wypełnij formularz poniżej. Poinformujemy Cię droga mailową o najbliższych randkach dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście.

  MIASTO

  E-MAIL

  WIEK

  TWOJA PŁEĆ

  7 komentarzy

  1. Odpowiedz
   Janusz says:

   Jest wiele ciekawych miejsc, gdzie można poznać dziewczyny.

   • Odpowiedz
    Tomasz says:

    Taaa …na pewno …zwłaszcza w bardzo małych miastach gdzie nic się nie dzieje i wszyscy się znają ,i nie da się uniknąć wspólnych znajomych i związanych z tym zgrzytów

  2. Odpowiedz
   Gajdek says:

   z sympatyczną dziewczyną – koniecznie warto spędzić czas w Krakowie, np. wybrać się do Ogrodu Botanicznego.
   a Wy jakie miejsca polecacie?

   • Odpowiedz
    Karol says:

    Ciekawy do zauważenia

  3. Odpowiedz
   Mareczek says:

   Polecam

  4. Odpowiedz
   Piotr says:

   Is it for English speaking people?

  5. Odpowiedz
   Jacek Rosa says:

   chciałbym poznać dziewczynę która ma poczucie humoru i odpowiednią dla mnie w moim wieku aby mogła poznać moją rodzinę i żeby była bardziej rodzinna do wszystkich bliskich moich osób i być towarzyska na wszystkich wyjazdach rodzinnych dzięki temu może być akceptowana przez moją rodzinę to mi bardziej jest potrzebne w moim życiu jak najbardziej wiele mi na tym zależy od tego

  Zostaw komentarz