23 pytania o speed dating oraz odpowiedzi, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Poniżej zamieszczamy listę najczęściej zadawanych pytań o szybkie randki, wraz z odpowiedziami. Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do przesłania do nas wiadomości poprzez formularz umieszczony na stronie Kontakt.


Kto może wziąć udział w szybkich randkach?

Każdy, kto skończył przynajmniej 18 lat, zapisał się na spotkanie poprzez nasz formularz rejestracyjny oraz dokonał płatności online.


Jakie osoby przychodzą na speed dating?

Na speed dating przychodzą osoby, które chcą się dobrze bawić i poznać nowe osoby przeciwnej płci. Najczęściej są to osoby w wieku 18-40 lat (w zależności od grupy wiekowej spotkania), dobrze wykształcone i pracujące lub jeszcze studiujące. Z naszego doświadczenia wynika, że uczestnikami są osoby o różnych zainteresowaniach i pasjach. Dzięki informacji zwrotnej, jaką uczestnicy uzyskują od swoich rozmówców podczas wybranych spotkań, wiemy jakimi cechami są oni najczęściej opisywani. Można to sprawdzić w tym miejscu.


W jakim wieku są osoby, które przychodzą na randki?

Wiek uczestników naszych randek jest zależny od konkretnego spotkania. Informacja o przedziale wiekowym jest podana na stronach poszczególnych wydarzeń. Organizujemy randki dla wielu różnych grup wiekowych, dlatego prosimy o zapisywanie się tylko i wyłącznie na spotkania, których przedział odpowiada Twojemu wiekowi. Zapisy, które nie będą spełniały tego warunku będą anulowane.


Ile osób bierze udział w szybkich randkach?

W każdym spotkaniu bierze udział od 10 do 20 par. Staramy się zawsze, aby na naszych spotkaniach był komplet, czyli ok. 30-40 osób.


Czy można kogoś poznać w ciągu kilku minut?

Przy tego typu spotkaniach liczy się pierwsze wrażenie - w ciągu kilku minut jesteśmy w stanie stwierdzić czy druga osoba jest dla nas atrakcyjna czy też nie. Przez kilka minut rozmowy druga osoba może wydać nam się interesująca. Oczywiście taka krótka randka jest tylko wstępem do dalszej znajomości - jeżeli Wasz wybór był wzajemny (osoby zaznaczyły siebie nawzajem w formularzu) w ciągu kilku godzin otrzymacie kontakty do siebie. Będzie to zatem wstęp do “standardowej”, dłuższej randki. Dodatkowo w mailu po randkach wyślemy Ci także informacje o tym, ile osób łącznie chciało udostępnić Tobie swój kontakt.


Jak długo trwa jedna impreza?

Każde spotkanie trwa ok. 2 godziny z jedną 10 minutową przerwą. Poszczególne minirandki (rozmowy z osobami przeciwnej płci) trwają ok. 5-7 minut (w zależności od liczby uczestników). Po zakończeniu spotkania, istnieje możliwość pozostania w lokalu i kontynuowania rozmów, nie jest to jednak obowiązkowe.


Gdzie odbywają się szybkie randki?

MiniRandki odbywają się w atrakcyjnych lokalach w centrum Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska (Trójmiasto), Lublina i Rzeszowa. Lokal, lub sala, w której odbywają się minirandki są zamknięte dla osób z zewnątrz, co gwarantuje komfort dla wszystkich randkujących. Informacja o lokalizacji konkretnego spotkania widoczna jest na stronie wydarzenia lub przesłana mailem do zapisanych osób.


W jaki sposób dowiem się, czy ktoś mnie wybrał?

W ciągu maksymalnie 3-4 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz maila z informacją o liczbie osób, które Cię zaznaczyły oraz kontakty (telefon, e-mail, lub oba) do tych, które Ty również zaznaczyłaś/eś.


Czy istnieje limit osób, które mogę zaznaczyć?

Absolutnie nie! Możesz zaznaczyć wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu. Im więcej osób zaznaczysz, tym większą masz szansę na wymianę kontaktów. Nawet jeśli za pierwszym razem między wami mocno nie zaiskrzyło, zawsze jest szansa, że pojawi się to podczas kolejnej, dłuższej już randki.


Czym jest informacja zwrotna?

Informacja zwrotna jest bonusem jaki otrzymują uczestnicy naszych szybkich randek (dotyczy tylko wybranych spotkań) i ma na celu lepsze poznanie siebie podczas kontaktu z płcią przeciwną. Po każdej rozmowie uczestnicy wpisują kilka pozytywnych cech jakie zauważyli u swojego rozmówcy. Cechy te mogą dotyczyć zachowania, wyglądu, zainteresowań, sposobu mówienia, ubioru itd. Informacja ta jest anonimowa i wysyłana razem z wynikami kilka godzin po spotkaniu. Więcej na temat informacji zwrotnej można przeczytać tutaj.


Czy to jest skuteczne?

Czy szybkie randki są skutecznym sposobem znalezienia atrakcyjnej partnerki/partnera? Aby odpowiedzieć na to pytanie w sposób najbardziej miarodajny, sięgneliśmy do statystyk naszych dotychczasowych spotkań, z których wynika, że aż 92% uczestników minirandek otrzymało przynajmniej jeden (a w wielu przypadkach znacznie więcej) kontakt do osoby, którą zaznaczyli po 5-7 minutowej rozmowie. Speed dating jest więc jedną z najbardziej skutecznych form poznania swojej drugiej połówki.


Jakie dane są udostępniane osobom, które zaznaczyłam/em i które zaznaczyły mnie?

Sam/a decydujesz o tym, czy wspólnie zaznaczonym osobom udostępniamy Twój e-mail, numer telefonu lub oba te kontakty. Należy zaznaczyć odpowiednie pole na kartce, którą otrzymasz tuż przed spotkaniem.


Jak dokładnie wygląda przebieg szybkich randek?

W skrócie

1. Pierwsza połowa szybkich randek (7-8 randek po ok. 5-7 minut każda) – każdy uczestnik rozmawia z połową uczestników płci przeciwnej.
2. 10-minutowa przerwa.
3. Druga połowa szybkich randek (7-8 randek po ok. 5-7 minut każda) – każdy uczestnik rozmawia z połową uczestników płci przeciwnej.
4. Zebranie przez prowadzącego kartek z zaznaczeniami oraz wysyłka wyników.

Dokładny opis

Przywitanie i wstęp
1. Wszyscy uczestnicy otrzymują kartki i długopis. Na kartkach widnieje lista imion osób, z którymi odbędziesz minirandki oraz lista pytań pomocniczych.
2. Panie siadają przy stolikach z numerami odpowiadającymi tym, które widnieją na ich kartkach.
Spotkanie
3. Po sygnale prowadzącej/go Panowie dosiadają się do Pań, które mają ten sam numer co oni (na stolikach również widnieje kartka z numerem - należy zająć miejsce, przy tym, które odpowiada numerowi na kartce).
4. Po 5-7 minutach prowadząca/y daje sygnał dzwonkiem, informujący o końcu pierwszej minirandki. Następuje krótki czas na zaznaczenie TAK lub NIE przy imieniu osoby, z którą się rozmawiało oraz (opcjonalnie) zapisanie notatek na temat danej osoby, co jest przydatne do zapamiętania zaznaczonych osób. Następnie panowie przesiadają się do stolika z wyższym numerem i odbywają kolejne minirandki (informację o końcu i konieczności zmiany stolika zawsze daje prowadząca/y).
Przerwa
6. W połowie spotkania (po ok. 45-50 minutach) następuje 10 minutowa przerwa (można skorzystać z toalety lub zamówić coś przy barze).
Zakończenie
7. Po odbyciu wszystkich minirandek (każda para powinna odbyć ze sobą 5-7 minutową rozmowę), można wypełnić krótką ankietę na temat spotkania.
8. Kartki z zaznaczonymi osobami należy oddać prowadzącej/emu.
Wyniki i kontakty
9. Wyniki minirandek (kontakty do wzajemnie zaznaczonych) zostaną przesłane na adres e-mail podany przy rejestracji w ciągu kilku godzin od zakończenia spotkania.


Czy moje dane są bezpieczne?

Tak. Twoje dane są nam potrzebne jedynie do celów kontaktowych. Nie otrzymasz od nas żadnej niepożądanej przez Ciebie wiadomości. Na naszych spotkaniach uczestnicy posługują się imionami, nikomu nie udostępniamy nazwisk (sami również nie zbieramy informacji o nazwiskach). Twój kontakt jest podawany tylko osobom, które zaznaczyłaś/eś i które zaznaczyły Ciebie.


Ile kosztuje udział w szybkich randkach?

Ceny udziału w naszych spotkaniach są elastyczne oraz zależne od grup wiekowych i terminów. Szczegółowe informacje znajdują się zawsze na stronach pojedynczych wydarzeń.

Poza możliwością poznania wielu osób i świetną zabawą otrzymujesz również:

  • Informację zwrotną (anonimową) od Twoich rozmówców na temat tego, co najbardziej spodobało się w Tobie osobom płci przeciwnej (dotyczy tylko wybranych spotkań)

Opłata za spotkanie uiszczana jest poprzez płatność online lub zwykłym przelewem bankowym po dokonaniu rejestracji na stronie wydarzenia.


O czym rozmawiać podczas speed dating?

Najlepiej pozostać sobą i rozmawiać o tym, co jest dla Ciebie ważne i interesujące. Warto zadawać pytania, które w największym możliwym stopniu pozwolą poznać drugą osobę w szybkim czasie. Zazwyczaj nie są mile widziane pytania o religię, czy politykę oraz takie, które uczestnik zapewne już słyszał wcześniej, np. gdzie pracujesz, czym się zajmujesz? Z pewnością można zaimponować drugiej osobie oryginalnością pytań. Jeśli zabraknie Ci pomysłów, zawsze możesz skorzystać z naszych pytań pomocniczych, umieszczonych na kartce, którą otrzymasz przed spotkaniem. Warto również zapoznać się z naszą propozycją 20 najlepszych pytań na szybkie randki oraz artykułem "36 pytań prowadzących do miłości".


Czy po randkach można zostać w lokalu i kontynuować rozmowę?

Oczywiście! Zachęcamy, aby po części "oficjalnej" zostać w lokalu i swobodnie kontynuować rozmowy z wybranymi już przez siebie osobami.


Jak ubrać się na speed dating?

Tak, abyś czuł/a się komfortowo i atrakcyjnie. Pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie, dlatego warto dobrze przygotować się do spotkania i ubrać się tak, jak na tradycyjną randkę. Więcej porad dotyczących doboru odpowiedniego stroju na randkę możesz znaleźć w naszym artykule "Jak ubrać się na randkę?".


Co, jeśli w ostatniej chwili nie mogę przyjść na imprezę?

W takim przypadku, bardzo prosimy o pilny kontakt mailowy lub telefoniczny, abyśmy mogli znaleźć kogoś na Twoje miejsce. Nie zwracamy wpłaconych już pieniędzy, ale możesz “oddać” swoje miejsce koleżance/koledze (w takim przypadku również prosimy o kontakt), możesz również wysłać do nas wiadomość z informacją, że chcesz wziąć udział w spotkaniu w innym terminie, jednak możliwość taką dajemy jedynie w sytuacji, gdy informację otrzymamy odpowiednio wcześnie, tak abyśmy mogli zaprosić kogoś innego na zwalnianie miejsce.


Byłem już na szybkich randkach, czy mogę przyjść kolejny raz?

Oczywiście, im więcej spotkań, tym większa szansa poznania nowych, ciekawych osób!


Co, jeśli nie mieszczę się w żadnej grupie wiekowej?

Zostaw nam swój adres e-mail korzystając z formularza na dole tej strony. Wyślemy do Ciebie informacje o najbliższej imprezie dla osób w Twoim przedziale wiekowym.


W jaki sposób mogę otrzymywać informację o kolejnych imprezach speed dating?

Aktualną informację o terminach wszystkich naszych imprez publikujemy na Facebooku.


Czy mogę przyjść na speed dating jako obserwator?

Niestety nie ma takiej możliwości. Chcemy zapewnić wszystkim naszym uczestnikom maksymalny komfort randkowania, dlatego lokale lub sale, w których odbywają się MiniRandki są zamknięte dla osób, które nie biorą w nich udziału.


Masz już dosyć samotności? Zapraszamy na szybkie randki!

Wybierz swoje miasto i zapisz się na speed dating!

Brakuje Twojego miasta?

Przyjmujemy także zapisy wstępne na randki w innych miastach oraz dla innych grup wiekowych (np. 18-27, 25-35, 30-40, czy +40 lat).

Wypełnij formularz poniżej. Poinformujemy Cię droga mailową o najbliższych randkach dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście.

    MIASTO

    E-MAIL

    WIEK

    TWOJA PŁEĆ