Twoje miejsce jest zarezerwowane 

Na kilka godzin przed spotkaniem na podany przy rejestracji numer telefonu wyślemy SMS-a z przypomnieniem o imprezie.
Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi zasadami szybkich randek poniżej. Do zobaczenia! 

Zasady szybkich randek

1. Ponieważ impreza rozpoczyna się równo o wskazanej godzinie (bez opóźnień), bardzo prosimy o pojawienie się w lokalu na ok. 15 minut przed rozpoczęciem, aby w spokoju zająć swoje miejsce.

2. Prowadzący wskaże Ci numer stolika, przy którym spędzisz cały wieczór (w przypadku kobiet) lub od którego rozpoczniesz imprezę (w przypadku mężczyzn).

3. Czas każdej rozmowy wynosi od 5 do 8 minut. Informację o dokładnym czasie rozmów otrzymasz SMS-em w dniu imprezy.

4. Start pierwszej rozmowy następuje po pierwszym dzwonku prowadzącego.

5. Koniec każdej rozmowy sygnalizowany jest 2 dzwonkami:

a) pierwszy sygnał oznacza, że zostało 30 sekund na zakończenie rozmowy oraz zrobienie notatek na swojej kartce.

b) po drugim dzwonku następuje zmiana rozmówców. Panowie po usłyszeniu drugiego dzwonka niezwłocznie przesiadają się do kolejnego stolika (np. z nr 4 na nr 5 itd.) i rozpoczynają rozmowę z kolejną panią z listy na formularzu.

6. Po odbyciu połowy rozmów nastąpi ok. 10 minutowa przerwa, którą ogłosi prowadzący.

7. Po zakończeniu wszystkich rozmów należy wypełnić formularz na swojej kartce i oddać ją prowadzącemu. W formularzu należy zaznaczyć, z którymi osobami chciałabyś/chciałbyś wymienić się kontaktami (poprzez zaznaczenie "X" obok imienia wybranej osoby). Kartkę z własnymi notatkami należy zabrać ze sobą.

8. Kontakty do wzajemnie wybranych osób zostaną przesłane e-mailem tego samego dnia w godzinach wieczornych (jeśli wiadomość nie dotarła, sprawdź konieczne, czy nie trafiła do folderu spam).

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszych imprezach brała udział taka sama liczba kobiet i mężczyzn. Może się jednak zdarzyć, że któraś z zapisanych osób nie dotrze na spotkanie. W takiej sytuacji mogą mieć miejsce pojedyncze rundy bez rozmówcy. Z góry przepraszamy, jeżeli tak się zdarzy. Bardzo prosimy o potraktowanie takiej rundy jako dodatkowej przerwy na skorzystanie z toalety lub baru, zrobienie notatek na swojej kartce lub po prostu krótki odpoczynek.

Lokalizacja imprezy

Miejsce imprezy

Restauracja Cadenza