Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi zasadami i przebiegiem szybkich randek. Więcej informacji można znaleźć na stronie z listą najczęściej zadawanych pytań.


Przebieg spotkania

1. Prosimy o pojawienie się w lokalu na 15 minut przed rozpoczęciem imprezy.

2. Prowadząca wskaże Ci numer stolika, przy którym spędzisz cały wieczór (w przypadku kobiet) lub od którego rozpoczniesz imprezę (w przypadku mężczyzn).

3. Panowie powinni przykleić naklejkę ze swoim numerem w widocznym miejscu na ubraniu.

4. Czas każdej rozmowy wynosi od 5 do 8 minut.

5. Start pierwszej rozmowy następuje po pierwszym dzwonku prowadzącej.

6. Koniec każdej rozmowy sygnalizowany jest dzwonkiem, po którym następuje zmiana rozmówców. Panowie przesiadają się do kolejnego stolika (np. z nr 4 na nr 5 itd.). Rozpoczyna się kolejna rozmowa z osobą z listy na formularzu.

7. Po odbyciu połowy rozmów nastąpi ok. 10 minutowa przerwa, którą ogłosi prowadzącą.

Zakończenie i wysyłka kontaktów

Po zakończeniu wszystkich rozmów należy wypełnić formularz na swojej kartce i oddać ją prowadzącej. W formularzu należy zaznaczyć, z którymi osobami chciałabyś/chciałbyś wymienić się kontaktami (poprzez zaznaczenie "X" obok imienia wybranej osoby). Kartkę z własnymi notatkami należy zabrać ze sobą.

Kontakty do wzajemnie wybranych osób zostaną przesłane e-mailem tego samego dnia w godzinach wieczornych. Jeśli nie otrzymałaś/eś od nas wiadomości koniecznie sprawdź również folder spam.