Ponad 90% propozycji randek jest odrzucana przez kobiety z powodu mało interesującego pomysłu, jaki jest im przedstawiany.

Sprawdziliśmy więc, które pomysły są najbardziej skuteczne!

Zapytaliśmy setki kobiet (w wieku 18-34 lat), którym randkowym propozycjom na pewno by nie odmówiły i wybraliśmy te z najwyższym pozytywnym wskaźnikiem odpowiedzi.

Przygotowaliśmy e-book, w którym znajdziesz m.in.:

- 110 najlepszych i najbardziej kreatywnych pomysłów zaaprobowanych przez same kobiety.

- Ocenę każdego pomysłu (w skali 1-6) dokonaną przez kobiety biorące udział w naszym badaniu.

- Uzasadnienia dlaczego każdy pomysł jest propozycją nie do odrzucenia (pisane przez kobiety).

- Szacunkowy koszt realizacji każdego pomysłu na randkę (już od 0zł!).

- BONUS: 51 niezawodnych wskazówek, które zwiększą Twoje szanse na randce.

- DODATEK: 35 zaskakujących faktów o randkach


WSZYSTKO TO ZGROMADZONE W JEDNYM MIEJSCU, MOŻESZ MIEĆ JUŻ TERAZ!

Pobierz e-book i zwiększ swoje szanse wykorzystując propozycje docenione przez same kobiety!

Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:

Zbyt często Twoim zdaniem otrzymujesz od kobiet negatywne odpowiedzi (lub brak odpowiedzi) na Twoje zaproszenia na randkę - dotyczy to zarówno zaproszeń "na żywo", jak również na Tinderze, czy portalach randkowych. Najwyższa pora to zmienić!
Chciałbyś częściej umawiać się na randki. Jak wiadomo, im więcej randek, tym większa szansa na poznanie wymarzonej kobiety, z którą może zaiskrzyć. Dzięki naszym propozycjom zwiększy się Twoja skuteczność w zapraszaniu na randki kobiet, które Ci się podobają.
Chcesz mieć mnóstwo atrakcyjnych pomysłów na randki, które wystarczą Ci na wiele lat. Dosyć zastanawiania się nad pomysłem na kolejną randkę. Dzięki propozycjom zawartym w e-booku każda randka będzie inna od poprzedniej, a wszystkie będą na tyle ekscytujące, że Twoja wybranka będzie tylko czekać na kolejną Twoją propozycję!
Chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność u płci przeciwnej. Pomysłowość to cecha niezwykle pożądana przez kobiety. Dzięki niestandardowym propozycjom na spotkanie wyróżnisz się z tłumu adoratorów i zwrócisz na siebie uwagę atrakcyjnych kobiet, które otrzymują każdego dnia mnóstwo zaproszeń na randkę!

Czytaj na komputerze, czytniku ebooków, tablecie lub smartfonie!

ebook reader

Co znajdziesz w środku?

110 niezwykłych, kreatywnych pomysłów na spędzenie randki ze swoją sympatią. E-book zawiera pomysły odpowiednie zarówno na pierwszą randkę oraz na kolejne spotkania. Konkretne propozycje podzielone są na sekcje tematyczne, dzięki czemu łatwiej znaleźć pomysł odpowiedni zarówno dla Ciebie, jak i Twojej wybranki.
Oceny kobiet (wraz z uzasadnieniem) dotyczące wszystkich zawartych w książce pomysłów. Przeprowadziliśmy badanie, aby sprawdzić, które propozycje najbardziej podobają się kobietom. Dzięki temu prawdopodobieństwo odmowy zaproszenia na spotkanie maleje niemal do zera!
Szacunkowy koszt realizacji każdego pomysłu przedstawionego w książce. Wiele niesamowitych randkowych propozycji można zrealizować bez ponoszenia żadnych kosztów! Wystarczy odrobina fantazji i kreatywności, których w tym e-booku jest pod dostatkiem.

O e-booku w liczbach

Liczba stron
Liczba rozdziałów
Liczba sprzedanych egzemplarzy

Opinie czytelników

"Bardzo fajna książka, którą czyta się z zainteresowaniem. Przedstawione są w niej różne, niesamowite pomysły na randkę. Znajdziemy w niej propozycje na wszystkie dni roku.
Super, że znalazły się w niej oceny samych kobiet, bo dzięki temu łatwiej dobrać konkretną propozycję do typu osobowości.
Bardzo polecam".

Tomek, 32 lata, Warszawa

"Jest to bardzo fajnie napisany poradnik, który w prosty i zabawny sposób przedstawia różne, czasem wyjątkowo kreatywne pomysły na wieczór (i nie tylko) we dwoje. Książka jest lekka i czyta się ją przyjemnie".

Marcin, 23 lata, Łódź

"Ten poradnik jest niesamowity!
Uświadomił mi jak wiele ciekawych pomysłów można wykorzystać, a które nawet nie przyszłyby mi wcześniej do głowy.
Szczególnie ranking TOP 10 pomysłów wg kobiet bardzo się sprawdza.
Lektura obowiązkowa dla każdego faceta!
Polecam serdecznie!"

Łukasz, 29 lat, Kraków

"Wiele z pomysłów opisanych w książce bardzo mi się spodobało i sam zaczęłam z nich korzystać. Dzięki temu częściej umawiam się na randki.
Naprawdę WARTO!"

Piotr, 33 lata, Poznań

Lista i opisy rozdziałówPierwsza randka jest najważniejsza, więc wykorzystaj jeden z naszych niesamowitych pomysłów, aby zyskać w oczach swojej wybranki już na samym początku!


Najlepsze miejsca i pomysły jakie można wykorzystać organizując randkę w mieście. Myślisz, że wykorzystałeś już wszystkie możliwości i pomysły na wieczór w mieście? Przeczytaj ten rozdział, a zobaczysz na co nigdy byś nie wpadł, a co jest warte wykorzystania, aby pozytywnie zaskoczyć swoją sympatię!


Lato w pełni, a więc wykorzystaj tę porę roku jak najlepiej. Z naszymi pomysłami zyskasz dodatkowe punkty za pomysłowość, cechę tak bardzo uwielbianą u mężczyzn przez kobiety!


Często wydaje nam się, że randka musi drogo kosztować lub że musimy zaimponować swojej towarzyszce "grubym portfelem". W tym rozdziale rozprawiamy się z tymi mitami i przedstawiamy najlepsze zdaniem kobiet pomysły na randki, które nie kosztują nic, a gwarantują świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.


Przeprowadziliśmy badanie, aby sprawdzić które pomysły mają największe szanse powodzenia. Pozytywne opinie uzyskały wszystkie 110 pomysłów, jednak niektóre z nich były wyjątkowo wysoko oceniane przez kobiety. W tym rozdziale przedstawiamy je wszystkie! Wykorzystaj je, by zminimalizować ryzyko odrzucenia Twojego zaproszenia.Jeśli Twoja wybranka lubi adrenalinę, mamy dla Ciebie kilka kreatywnych pomysłów, w jaki sposób możesz wykorzystać ten fakt. Pamiętaj, że poziom ekscytacji odczuwany podczas randki może bardzo pozytywnie wpłynąć na to, że ona będzie chciała więcej i więcej... A o to nam przecież chodzi!


Zima daje możliwość korzystania z innych pomysłów randkowych, dzięki którym zbliżysz się do swojej wybranki. Nie ma mowy o siedzeniu w knajpie. Chcesz, aby ona zapamiętała Wasze spotkanie do końca życia? Skorzystaj z jednego z pomysłów zawartych w tym rozdziale!


Jeśli dziewczyna, którą chcesz zaprosić na randkę lubi filmy, teatr, muzykę, czy książki, wykorzystaj propozycje zawarte w tym rozdziale. Brzmi nudno? Nasz poradnik zawiera tylko nietuzinkowe pomysły, więc zapomnij o kinie, czy koncercie. Przekonaj się co możesz jej zaproponować, a dzięki czemu wyróżnisz się na tle innych adoratorów.


To lista oraz opis 10 absolutnych hitów randkowych, które zagwarantują Ci sukces na spotkaniu. Wzięliśmy tu pod uwagę zarówno m.in. ocenę kobiet, koszt randki (im niższy tym lepiej), pomysłowość oraz szansę na to, że spotkanie zakończy się pełnym sukcesem, a więc umówieniem się na kolejną randkę.


To bonusowy rozdział w e-booku zawierający listę 51 niezawodnych wskazówek, które zwiększą Twoje szanse na randce. Tutaj również wypowiedziały się same kobiety. Od wyboru idealnego dnia i godziny, przez odpowiedni dobór stroju, aż po podpowiedzi dotyczące doskonałych tematów rozmów i zachowania na randce. Sukces gwarantowany!

Czy wiesz, że...

Wybranie ekscytującego miejsca na pierwszą randkę zwiększa szansę na wywarcie pozytywnego wrażenia na kobiecie.
Od 6 do 8 randek potrzeba najczęściej, na to aby nowa znajomość przerodziła się w deklarowany z obu stron związek partnerski.
Badania dowiodły, że mężczyźni, którzy na randkę założą ubrania w niebieskim kolorzebardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej.
Powtórzenie dwa razy imienia osoby, z którą jesteś na randce powoduje, że powoli zmniejsza się dystans między Wami, ponieważ okazujesz w ten sposób szacunek i zainteresowanie.
4 najczęstszymi błędami popełnianymi podczas randki, są spóźnianie się, mówienie zbyt dużo o sobie, opowiadania o swoim ex oraz nadgorliwość.

Poznaj więcej naukowo potwierdzonych faktów, które zamieściliśmy w dołączonym do e-booka dodatku "35 zaskakujących faktów o randkach"

Pobierz już teraz!

 

Zwiększ swoje szanse wykorzystując propozycje docenione przez same kobiety!

 

F.A.Q.

W jakich formatach dostępny jest e-book?

E-book dostępny jest w formatach PDF, EPUB i MOBI. Zamawiając e-booka otrzymasz wszystkie 3 wersje.

Jakie są dostępne formy płatności?

Dostępne formy płatności to szybki przelew online poprzez tpay.com oraz zwykły przelew bankowy lub na poczcie na podany numer konta.

W jaki sposób pomysły były oceniane przez kobiety?

Badanie zostało przeprowadzone na nasze zlecenie przez profesjonalną firmę zajmującą się badaniem preferencji konsumentów. W projekcie wzięło udział ponad 1 000 kobiet w wieku 18-34 lat, mieszkanek największych polskich miast, które oceniły łącznie kilkaset różnych pomysłów na randkę (w skali 1-6). W naszym e-booku zamieściliśmy tylko te pomysły, które zyskały największe uznanie wśród pytanych kobiet.

W jaki sposób otrzymam swojego e-booka?

Po zaksięgowaniu Twojej płatności automatycznie drogą e-mailową zostanie wysłany do Ciebie e-book w 3 różnych plikach (PDF, EPUB i MOBI).

W jaki sposób mogę otworzyć przesłanego e-booka?

E-booka można czytać na komputerze (wymagany Adobe Reader, do pobrania tutaj), na czytniku e-booków (np. Kindle, PocketBook itd.), na tablecie lub smartfonie.

Co jeśli nie będę zadowolony z zawartości e-booka?

Zwrócimy Ci wpłacone pieniądze w ciągu 3 dni roboczych. Nie ponosisz więc żadnego ryzyka!

Masz pytania? Napisz do nas!

IMIĘ

E-MAIL

WIADOMOŚĆ